2064 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
5088 Färglitografi
Poul Ströyer, 112/130, signerad, motivets mått: 22x30
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2012
Föremål som liknar färglitografi Poul Ströyer
- Träfflista
- alla
- Visa alla